Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Marcela - linka 88

Momentálne nie som online .

0900 699 199
linka 88
výklad budoucnosti online
 0900 699 199
linka 88
 

Vítam Vás v budúcnosti,

nech už je Vaša prítomnosť akokoľvek komplikovaná, neprehladná alebo aj bolestná, vždy jestvuje východisko! Spoločně ho istotne nájdeme.

Váš osud sa premieta v mariášových kartách, z ktorých viem prečítať, čo a prečo sa stalo, a hlavne, ako situáciu vyriešíte.

Vodítkom bude aj znamenie zverokruhu, v ktorom ste sa narodili, abysme rozkľúčovali tiež astrologický vplyv.
Behom výkladu preberieme rôzne možnosti a nájdeme tú pravú. V kartách a „nebeských“ znameniach sa ukrývajú odpovede na všetky možné aj nemožné otázky, uľahčia Vám rozhodovanie a dodajú odvahu aj silu urobiť prvý krok.

Na starosti s milostnými, príbuzenskými a pracovnými vzťahmi, na problémy v zamestnaní, s podnikaním, pri štúdiu, s financiami alebo na neľahkej životnej križovatke nieste sami. Som tu pre Vás.

Znamenie Vodnára mi prinieslo intuíciu, schopnosť vcítiť sa do toho, čo práve prežíváte, a předovšetkým dar nazierať do blízkej i vzdialenejšej budúcnosti. Ascendent Panny mi zase umožňuje riadiť sa „zdravým“ rozomem a znalosťami z psychológie. Vďaka tejto kombinácii, ktorú využívam a neustále zdokonalujem viac ako dvadsať rokov, moje veštby bývajú presné, konkrétne a spoľahlivé.

Budem Vaším „priateľom na telefóne“, ktorému sa môžte zdôveriť naprosto so všetkým. Vašu dôveru nezklamem a verím, že Vám pomôžem nájsť cestu ku spokojnosti.

Marcela