Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Výklad snov

Sny a ich skryté posolstvá

Snívajú sa Vám sny? Majú nejaké skryté posolstvá, alebo sú to len popletené príbehy, pomocou ktorých naša myseľ relaxuje? Ako im porozumieť?

Sny sa snívajú všetkým. S tým rozdielom, že niekto si ich pamätá a iný nie. Behom spánku má naša racionálna myseľ dovolenku, nijak necenzúruje možné a nemožné, preto môžeme vo sne lietať, skákať z mrakodrapu alebo robiť veci, na ktoré bysme si v bežnom živote netrúfli. Vo snoch vyvierajú na povrch naše skryté túžby a priania, ktoré si cez deň ani neuvedomujeme. Môže k nám prehovárať naša intuícia, podvedomie, Vyššie ja alebo naši sprievodcovia. Nech už sny prichádzajú odkialkovľvek každý sen, ktorý si zapamätáme, má pre nás cenné informácie. Sny môžu byť veštecké či varovné, tie však nemá každý. Preverujú sa skúsenosťou a človek, ktorý také sny máva, vie ako s nimi zaobchádzať.

Ako teda porozumieť našim "obyčajným" snom? Kľúčom k poznaniu sú snové symboly.

Naše prvé kroky vedú k snárom. Prečo ale po ich prečítaní nebívame o moc múdrejší? Pretože snáre sú príliš obecné. Môžeme ich prirovnať k horoskopom na týždeň - takisto ako všetci vo znamení Barana neprežívajú v jednom týždni to isté, tak nie všetci, ktorým sa sníva o mrve, vyhrajů hromady peňazí. Preto musíme snové symboly rozdeliť na obecné a osobné.

Obecné symboly sú napríklad voda, dom alebo auto. Voda vo sne predstavuje naše city a emócie. V jakom stave sme, alebo budeme, záleží aj na podobe tento vody. Kľudná hladina znamená vyrovnanosť, vlny rozbúrené emócie (či v pozitívnom, alebo negatívnom zmysle rozoznáme podľa čistoty vody - vlny na čistej hladine znamenajú radosť a lásku, vlny kalnej vody potom hnev, závistivosť aj nenávisť a ľad a sneh znamenajú citový chlad.

Dom predstavuje naše telo, jeho poschodia potom jednotlivé časti tohto tela. Ak ste napríklad vo sne na povale, ste obrazne povedané vo svojej hlave. Ak je táto povala plna harabúrd a starých vecí, hovorí vám vaše Ja, že je treba upratať hlavu od starých myšlienok, názorov a postojov, ktoré vám bránia v skutočnom živote ísť ďaľej. Ak je s Vami na povale aj konkrétna osoba, týka sa to tento osoby.

Auto predstavuje kontrolu nad naším životom. Kto kam a ja v skutočnosti riadi náš život. Ak vo sne sedíte za volantom, potom máte skutočne život vo vlastných rokách. Ak sedíte na mieste spolujazdca, potom riadi váš život niekto iný. Sny o haváriách nás navyše dokážu varovať, že sa uberáme nesprávnym smerom a ak budeme pokračovať v súčasnom životnom štýle, stane sa niečo, čo nás zastaví, vykoľají. Potom máme príležitosť život prehodnotiť a zmeniť.

Osobné symboly sú vyberané podľa našich skúseností, znalostí a viery. Ak máte napríklad panický strach z lietania, je možné že "lietaci" sen bude mať pre Vás úplne iný význam ako pre človeka, ktorý má lietanie rád. Vaše podvedomie vás pozná velmi dobre a preto vyberá symboly podla toho, čoho sa bojíte a čo máte radi. U každého symbolu sa pýtajte sami seba, aký význam pro vás má, aké pocity pri predstave tohoto symbolu máte a čo o ňom viete.

Skúmanie vlastných snov je fascinujúcou cestou, ktorou môžte získať veľmi cenné informácie. Tie vám môžu pomôcť vyriešiť problém, ukázať smer alebo vás môžu upozorniť na prekážky vo vašom živote. Také informácie sú o to cennejšie, že neprichádzajú zvonku,ale od vás samých. Kto iný vás môže poznať lepšie než vy sami? Možno len potrebujete "prekladateľa" všetkých tých rozmanitých snových symbolov.

Veľa úspechov na ceste za poznaním

Vám praje ORISIO

 


Chcete spoznať odpovede na otázky zo svojich snov? Dajte si vyložiť sny od našich špecialistov na čísle 0900 699 199.