Orisio
Sledujte nás na Facebooku

Viktoria - linka 21

Momentálne nie som online .

0900 600 109
linka 21
kartárka,výklad kariet
 0900 600 109
linka 21
 

Pekný okamih, nech už je ktorákoľvek časť dňa a nech ste kdekoľvek! Volám sa Viktória a dúfam, že vám s porozumením a láskavým prístupom pomôžem zvíťaziť nad všetkým, čo vás trápi, zaťažuje, blokuje, rozosmutňuje, sťahuje dole alebo dokonca pokúša.

Kartám a rôznym ďalším spôsobom pomoci iným sa profesionálne venujem už viac ako 30 rokov. Mám ich pre vás k dispozícii niekoľko desiatok rôznych druhov a zameraní. Ak nemá klient vlastné prianie ohľadom výbreru média, s ktorým chce so mňou pracovať a riešiť svoje aktuálne otázky, vyberám pre neho alebo pre ňu intuítivne a empaticky vždy tie, ktoré sa sami „ponúknu“.

Môžme sa spoločne pozrieť na osobné a intímne záležitosti, pracovnú oblasť a kariéru, výber štúdia, povolania aj životného poslania, na vzťahy akéhokoľvek druhu, lásku, priateľstvo, zdravotné problémy, na financie, ťažkosti s rozhodovaním, nadváhu aj problémy s príjmom potravy, obtiaže s otehotnením či s vlastným vnútorným dieťaťom, výchovou detí, syndrómom prázdneho hniezda, na posilnenie ženskej resp. mužskej stránky, závislosti, rozvodové a porozvodové situácie, psychošpirituálnú krízu a všetky ostatné životné krízy.

Pokiaľ si prajete v menovaných oblastiach poradiť, môžete si vybrať niektorú z následujúcich techník: tarotová numerológia, archetypálna numerológia a rozbor vašich životných archetypov, tarotové karty, anjelské karty, anjelská terapia, automatické písmo a kresba, karty kúzelnej mapy vášho života, I-ťing, regresné karty a regresná terapia, kyvadlo, ľahko zvládnuteľné rituály, životný koučing.

Ak sa nedokážete sami rozhodnúť, veľmi rada vám poradím na základe toho, čo vás trápí a kam chcete smerovať. Úprimne a bez akéhokoľvek zastierania toho, čo výjde najavo, sa potom spoločne pozrieme na pozadie toho, čím prechádzate, nájdeme cestu von a ja vám navyše ukážem aj vašu istotne krásnu perspektívu do budúcna.

Vaša Viktoria

 

 

 

Kategórie: výklad karietvýklad snovveštenie budúcnosti, kyvadlo

Chcete poznať odpovedi na svoje otázky? Vyskúšajte najpohodlnejší výklad kariet, snov aj osudu, veštenie na telefónnom čísle 0900 600 109 linka 21